Okul Seçimi

Okul seçimi okulun tanınırlığına, sizin bütçenize, istek ve beklentilerinize ve gideceğiniz ülkenin sunduğu şartlara göre değişiklik gösterecektir.

Her okulun kendine özgü bir eğitim tarzı, kalitesi ve öğrencilere eğitimleri süresince ve sonrasında sundukları değişik hizmet ve avantajları bulunmaktadır. (Örneğin belirli Üniversite ve Business okullarının birçok ulusal ve uluslararası firmalar ile anlaşmaları bulunmaktadır ve okul sonrası öğrencilerine minimum 3 aydan başlayan maaşlı staj imkanı sunmaktadırlar, bu da sizin o firmada kalıp kariyer edinmenizi veya Türkiye’ye döndüğünüzde diplomanızın sağladığı ekstra avantajlarla iş bulmanızı kolaylaştıracaktır).

Yine okulların kurs fiyatları, okulların vermiş olduğu eğitim kalitesine, tanınırlıklarına ve bulundukları bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bunun için size tavsiyemiz, eğitim almak istediğiniz okulu iyi bir şekilde araştırmanız olacaktır.

Parisa Study olarak, değişik ülkelerin popüler şehirlerinde bulunan dünyanın en seçkin okullarını sizler için seçtik. Temsilciliğini yaptığımız bütün okulların eğitim kalitesi, bağlı oldukları ülkelerin yetkili dernek ve devlet otoriteleri tarafından tanınıp tasdik edilmiştir.

Bu okulların listesi aşağıda verilmiştir, tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz: