HAKKIMIZDA

Parisa Yurt dışı Eğitim ve Vize Danışmanlık 2013 yılında Ankara’da Akademisyen girişimciler tarafından kurulmuş olup, Yurt dışı Dil Eğitimi ve Vize Danışmanlığı konularında öğrencilere, velilere ve kurumlara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt dışı eğitim konusunda, kaliteli ve güvenilir bir eğitim almak isteyen öğrencilere, bu konuda çekinceleri olan velilere ve kurumlara ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en yüksek kalitede kişisel ve profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Hizmette kaliteyi esas alan kurumumuz, dünyanın dört bir yanındaki geniş eğitim yelpazesiyle öğrencilere farklı dünyalara açılan fırsatlar sunmaktadır.

Bu amaçla, başta Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve İngiltere olmak üzere en kaliteli ve tanınır dil okullarının resmi temsilciliğine sahip olan Parisa Yurt dışı Eğitim ve Vize Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen herkese ulaşmaya çalışmaktadır.

Parisa Yurt dışı Eğitim ve Vize Danışmanlık, diğer Eğitim ve Danışmanlık firmalarının tarzından uzak bir çalışma ilkesi belirlemiştir. Akademisyen bir kadrosu olan firmamız, öğrenci ve ailelerinin endişelerini, amaçlarını, beklentilerini çok iyi bilmektedir.

Önceliğimiz çok sayıda öğrenciyi yurt dışına yollamak değildir; danışmanlık hizmeti verdiğimiz öğrenci ve aileleri ile birebir ilgilenmeyi amaç edinerek, eğitim başlangıcından Türkiye’ye dönene kadar tüm süreçte karşılaşabileceğiniz her türlü problemi çözmek ve evinize memnun olarak dönmenizi sağlamak en büyük isteğimizdir.

Firmamızın temel hedefi; Yurt dışı Eğitim alanında ilk akla gelen ve sektöründe söz sahibi bir marka halinde, tüm dünyada saygınlık kazanmış, gündemi ile sektöre yön verebilen, projeleri ile eğitim sektörü temsilcileriyle ortak girişimlerde bulunan, kurum ve kişilere eğitim alanında danışmanlık yapan, saygın bir markanın pekiştirilmesi ve geliştirilmesidir.